Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracyjki „Słoneczna" położonej w Jastrzębiej Górze przy ulicy Derdowskiego 7. Zachęcamy państwa do odwiedzenia nas podczas wiosennego i letniego wypoczynku oraz do zapoznania się z naszym menu. W naszym jadłospisie zawarliśmy potrawy cieszące się największą popularnością wśród naszych stałych klientów. Codziennie przedstawiamy również nowe propozycje kulinarne tzw. „dania dnia', gdzie polecamy naszym gościom kulinarne innowacje, wspólnie testując nowe smaki. Informujemy również, iż istnieje możliwość wykupienia abonamentu obiadowego na okres Państwa pobytu w Jastrzębiej Górze. Nasi pracownicy z przyjemnością przekażą szczegóły naszej oferty promocyjnej.

 

Oprócz doświadczenia, które pozwala nam różnicować naszą ofertę kulinarną, opieramy swoją działalność gastronomiczną na wykorzystaniu tylko naturalnych produktów. Nie stosujemy półproduktów i półfabrykatów (oprócz frytek), a codzienne dostawy od lokalnych dostawców zapewniają nam świeże surowce. Nasza kuchnia używa do smażenia oleje roślinne, frytury oraz masło, a dbając o Państwa zdrowie stosujemy surowe procedury zużytych tłuszczy. Świeże i naturalne posiłki sprawiają, że nasze dzieci i dzieci naszych przyjaciół jedzą również z „kuchennego kotła". Nasze jedzenie jest po prostu bezpieczne.

Ponadto w tym roku dołożyliśmy wiele starań by dobrze czuli się Państwo nasi najmłodsi klienci czyli Państwa ukochane pociechy. Specjalnie dla nich:

  • W naszym lokalu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów
  • Dysponujemy 6 krzesełkami dla niemowląt i małych dzieci
  • Proponujemy dla nich smaczne dania w atrakcyjnych cenach
  • Codziennie dla małych łakomczuchów zdrowe i pożywne zupy, w tym ulubiona zupa pomidorowa
  • Przewijak i zapasowe pieluszki
  • Tablica i znikopisy do rysownia
  • Lizaki dla tych, którzy zjedzą cały obiad ;)

Zacznij z nami swój dzień, wpadnij do nas na śniadanko

Zapraszamy na śniadanie w formie szwedzkiego stołu, czekają na Państwa półmiski pełne wędlin, domowych pieczeni i pasztetów, wybór serów żółtych, białych oraz typu camembert, wybór płatków śniadaniowych, jaja gotowane, mleko ciepłe i zimne, sałatki, zakąski rybne, prawdziwe masło, ogórki i pomidory oraz duży wybór pieczywa. Nie zabraknie również ciepłych kiełbasek i jajecznicy oraz porannego łyku gorącej kawy, herbaty i kakao.

 

Codziennie świeże dania dla małych i dla dużych!

 

Restauracja

ul. Derdowskiego 7

kom: 602 48 77 36

e-mail: jadwiga.sloneczna(sl)gmail.com

Wczasy-rodzinne

ul. Derdowskiego 7

Jadwiga Klofczyńska

kom: 602 48 77 36Zielone szkoły