dodano: 28-06-2011 17:46
Izabela ( Jastrzębie-Zdrój )

Od 12 lat jadamy i innej kuchni nie szukamy.Serdecznie "Słoneczną" pozdrawiamy.

dodano: 28-06-2011 07:56
Słoneczna

Cieszymy się, że mamy stałych gości. Nasza 2,5 letnia córka Julia jada razem z wszystkimi gośćmi zupę pomidorową i małą rybkę. To chyba najlepszy dowód, że wszystko u nas jest świeże. Pozdrawiamy.

dodano: 26-06-2011 14:37
Anna

Do Słonecznej mamy zaufanie. Nie szukamy już innych lokali, bo wiemy że tu jest zawsze świeżo i smacznie.

dodano: 21-06-2011 10:03
Słoneczna

Cieszą nas i pozytywne opinie i te negatywne. Z pewnością zwrócimy uwagę na nasz żurek i postaramy się by chlebek był dostępny w stałej ofercie. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim u nas smakuje i szukają innych doświadczeń kulinarnych.
Serdecznie pozdrawiamy Nauczycieli i Wychowanków z Cholerzyna. Oczywiście zapraszamy za rok.

dodano: 09-06-2011 14:49
Uczniowie i nauczycielki z Cholerzyna/Mnikowa pod Krakowem ( Kraków , Polska )

Restauracja położona jest w Jastrzębiej Górze niedaleko morza. Śniadania i kolacje podawane w formie szwedzkiego stołu cieszyły się dużą popularnością wśród naszych podopiecznych. Nie ustępowały im jednak bardzo smaczne obiady. Miejsce to wyróżnia niezwykle uprzejma obsługa, która bardzo o nas dbała i bez problemów dostosowywała godziny posiłków do naszych wycieczek. Uroczych pań nie opuszczał nigdy uśmiech, nawet w zgiełku uczniowskich pogawędek przy stole. Jest to miejsce godne polecenia. Pozdrawiamy! Uczniowie i nauczycielki z Cholerzyna/Mnikowa pod Krakowem

dodano: 01-05-2011 19:06
Malwina ( Górno , Polska ) dragonballz [.] odmalwi [at] gmail [.] com
www: www.dragonballzodmalwi.cba.pl

Pozdrawiam wszystkich, a tym bardziej fanów Dragon Balla:)

dodano: 21-02-2011 15:34
Joanna ( tarnów , polska ) gaga210896 [at] wp [.] pl

siemano jedziemy z klasa w tym roku tam na zielona szkołe.zobaczymy czy bredzie fajnie.

dodano: 19-01-2011 21:10
Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Targowisku

Posiłki mieliśmy w restauracji „Słoneczna” znajdującej się kilka minut spacerkiem od ośrodka „Wicher”. Restauracja położona jest w spokojnej dzielnicy Jastrzębiej Góry z dala od zgiełku ulic.
Największym uznaniem cieszyły się wydawane posiłki, gdzie śniadanie serwowane było w formie szwedzkiego stołu i jeść można było do woli. Obiad, podwieczorek oraz ciepła kolacja też zasługuje na pochwałę zwłaszcza, że dania były przygotowywane ze świeżych produktów dostarczanych prosto na stołówkę. Na pochwałę zasługuje również obsługa stołówki, która byłą bardzo miła i spełniała wszystkie nasze życzenia

dodano: 19-01-2011 21:09
Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie PSP w Podlesiu Dużym

Serdecznie pozdrawiamy Państwa z Publicznej Szkoły Podstawowej w Podlesiu Dużym.
W związku z prośbą o przysłanie opinii na temat pobytu naszych dzieci na kolonii letniej w Jastrzębiej Górze z przyjemnością podzielimy się naszymi refleksjami.
Czas spędzony u Państwa wspominamy bardzo miło. Dzieci były i są bardzo zadowolone, chętnie za rok odwiedziłyby Jastrzębią Górę. Wspaniale odpoczęły, poznały nowe miejsca, dużo nauczyły się o nadmorskim krajobrazie. Zapewniliście im Państwo prawdziwie rodzinną atmosferę. Wielki zachwyt naszych uczniów wzbudziły urozmaicone i pyszne posiłki, które w pełni zaspokoiły nawet wybredne gusta dzieci.
Jesteśmy szczególnie wdzięczni Panu Tomaszowi, który nie tylko dbał o nasze wygody, ale również udzielał wszelkich informacji, pomagał organizować wycieczki i wyjazdy. W każdej chwili mogliśmy liczyć na jego pomoc i wsparcie.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniały i udany pobyt w Jastrzębiej Górze.

dodano: 19-01-2011 21:05
Szkoła Podstawowa Nr 5 ( Siemianowice Śląskie )

Pensjonat "Słoneczna" od prawie 20 lat jest miejscem, w którym uczniowie SP 5 z Siemianowic Śląskich spędzali niezapomniane chwile podczas zielonych szkół i wycieczek klasowych. Zawsze przyjmowani byli przez Gospodarzy w miłej, przyjaznej, atmosferze. Mogli przekonać się o profesjonalizmie pracowników oraz korzystać z usług świadczonych na bardzo wysokim poziomie. Każdorazowo zaplecze lokalowe było pieczołowicie przygotowane, a serwowane menu satysfakcjonowało nawet niejadków.
W maju 2010 r. z 30- osobową grupą naszych uczniów gościliśmy u Państwa Doroty i Tomasza Wasiluków, którzy wzorem minionych lat zapewnili nam udany wypoczynek oraz wyśmienite dania.
Życzymy Właścicielom dalszych sukcesów zawodowych i z pełnym przekonaniem możemy polecić pensjonat "Słoneczna" w Jastrzębiej Górze wczasowiczom zarówno tym dużym jak i najmłodszym.
Joanna Bargieł, Joanna Grzegorzewicz-Szopa, Sebastian Hutny
- nauczyciele SP 5 im. Adama Mickiewicza w Siemianowicach Śl.

Restauracja

ul. Derdowskiego 7

kom: 602 48 77 36

e-mail: jadwiga.sloneczna(sl)gmail.com

Wczasy-rodzinne

ul. Derdowskiego 7

Jadwiga Klofczyńska

kom: 602 48 77 36Zielone szkoły