dodano: 05-09-2013 16:24
Arek

Gdyby jeszcze dało się oddychać w środku (sikierę można zawiesić, nawet pół wiatraka nie ma) i nie zabić na schodach przy wejściu... Ale jedzenie jest super, tak jak się reklamują smacznie i świeżo, więc stołujemy się jak tylko są miejsca na zewnątrz.

dodano: 23-08-2013 15:29
Mirek ( Mińsk Mazowiecki , Polska ) mbozym [at] poczta [.] onet [.] pl

Dziękujemy za cudowne chwile, słońce, morski wiatr, doskonałą kuchnię i cudowny klimat w którym od lat czujemy się jak we własnym domu. Przesyłamy pozdrowienia do zobaczenia za rok.
Rodzina Bożymów i Saramaków z Mińska Mazowieckiego

dodano: 22-08-2013 19:07
Słoneczna

Drodzy goście
Bardzo bardzo dziekuję za tak miłe wpisy. Dla takich słów warto się starać jeszcze bardziej. Bierzemy pod uwagę także wszystkie negatywne opinię. Nie jest łatwo obsłużyć wszystkich gości szybko w jednym czasie. Mimo wszystko postaramy sie usprawnić obsługę.Tym gościom którzy goszczą u nas miłego urlopu a tym którzy wyjechali do zobaczenia za rok!
Z poważaniem
Jadwiga Klofczyńska

dodano: 22-08-2013 01:40
Krzys ( W-wa )

wielki szacun dla kuchni jedzonko przepyszne.
A i surówki swietnee.. duży wybór.
Bedziemy z dzieciaczkami jeszcze tydzien.

dodano: 21-08-2013 22:26
Tomek ( Olsztynek )

Exactly,moim zdaniem jedyne takie miejsce w Jastzebiej gdzie moglibyśmy przychodzić codziennie.

Zaczynając od wystroju, poprzez obsługę, kończąc na jedzeniu wszystko jest tutaj w sumie dopracowane.

Zamówiliśmy zupę krem - grzybową, niebo w gębie, czuć wyraźny smak grzybów i żurek z kiełbasą, też przepyszny.
Dobrze jest że istnieje menu dla dzieci. Oraz że codziennie jest pare dań dnia do wyboru.
Każdy ma w czym wybierać.

Dziękujemy i pozdrawiamy. Z pewnością wrócimy za rok.
(sun)

dodano: 21-08-2013 19:41
Patka ( Wa-wa )

Ode mnie duży plus dla restauracji za świetną kuchnię, jedzenie naprawdę dobre i do tego świetny klimat oraz obsługa miła. :)
Zdecydowanie warto się do Słonecznej wybrać!

:P

dodano: 19-08-2013 16:18
Ela

Kolejny raz jedzenie w Słonecznej umilało nam wakacje. Jak zawsze smacznie, ale w tym roku właściciele nie podołali “klęsce urodzaju”, bo gości mnóstwo, a ciągle czegoś brakuje, pomyłki i bardzo długi czas oczekiwania. Coś się zepsuło? Na szczęście, jedzenie wciąż smaczne, a porcje solidne, więc mimo tych uwag pozdrawiamy i liczymy że w przyszłym roku uda się opanować ten tłum głodnych wczasowiczów.

dodano: 15-08-2013 10:56
Anna

Serdecznie polecam Restauracje Słoneczna ;) dania są bardzo smaczne i mogą się porównywać z daniami renomowanych restauracji w całym kraju ;)ucieszyły mnie bardzo zorganizowane kelnerki pod każdym względem począwszy od stroju do bardzo szczegółowych przekazywanych informacji na temat dań dnia, dań z karty menu, baru sałatkowego oraz formy podawania posiłków ;)surówki, których wybór jest wielce szeroki bardzo szybko były uzupełniane przez Panie Kierowniczki Sali ;P pomimo bardzo dużego obłożenia gości na sali ;) i to bardzo się ceni ;D pomimo kilku negatywnych opinii na temat tak wspaniałej restauracji, Kierownictwo nie powinno brać tego dosadnie, ponieważ doceniam starania dogodzenia się każdemu gościowi ;)do Słoneczniej przychodziłam na smaczne jedzenie a nie na wypicie alkoholu do obiadu.! bo piwko można sobie skonsumować na mieście bądź w domu na działce ;) bardzo polecam ta Restaurację;DD

dodano: 15-08-2013 10:42
Jacek ( Warszawa , Polska ) jlisiewski [at] wp [.] pl

Witamy całą załogę Słonecznej, javascript:emoticon(':)')jeszcze javascript:emoticon('(moon)')jedna nocka i będziemy u Was.Pozdrawiamy :) :) :) :)javascript:emoticon('(plane)') :) javascript:emoticon('(yes)')

dodano: 15-08-2013 09:54
Teresa ( Gliwice )

Byliśmy z rodzinką u was tylko przez 5 dni, to stanowczo za mało aby skosztować wszystkich pyszności. Kelnerki zawsze uśmiechnięte i bardzo miłe, szczególnie przypadły nam do gustu Pani Weronika i Pani Sandra, dzięki którym z Ich mocą przekonania nasze dwa małe urwisy i niejadki zjadły cały obiadek i dostały w nagrodę lizaka.;) Wrócimy do was na pewno w przyszłym roku. Pozdrawiamy !

Restauracja

ul. Derdowskiego 7

kom: 602 48 77 36

e-mail: jadwiga.sloneczna(sl)gmail.com

Wczasy-rodzinne

ul. Derdowskiego 7

Jadwiga Klofczyńska

kom: 602 48 77 36Zielone szkoły